Kontakt

  • ikona kursorWROPAK

    ul. Graniczna 20, 54-530 Wrocław, Polska

  • ikona chmurkaSEKRETARIAT

    tel. 71 34 90 500 fax. 71 34 90 520
    e-mail. biuro@wropak.pl

WIĘCEJ

Header

Data aktualizacji:

04.04.2022

Wropak sp. z o.o. jest producentem etykiet samoprzylepnych dla szerokiej grupy Klientów, od małych i średnich przedsiębiorstw po międzynarodowe korporacje. Firma posiada nowoczesny park maszynowy produkujący etykiety w technologii fleksograficznej i cyfrowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Logistyk-Magazynier

Miejsce pracy:

Wrocław, ul. Graniczna 20

Numer referencyjny:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie wyrobów gotowych z działu produkcji na magazyn;
  • przyjmowanie dostaw surowca;
  • wydawanie surowca na produkcję;
  • kontrola dostaw oraz zwrotów surowca;
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • przygotowanie wyrobów do wysyłek kurierskich;
  • realizacja bieżących dostaw towarów do Klientów na odległość do 30 km od siedziby firmy;
  • nadzór nad infrastrukturą budynku.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kategorii B od min. 2 lat;
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5 t;
  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Atuty:

  • znajomość gospodarki magazynowej;
  • zdolności manualne oraz zdolność do szybkiej nauki;
  • doświadczenie w pracy w środowisku zarządzanym zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 14001;
  • wykształcenie techniczne;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat), po 3 miesięcznym okresie próbnym;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, świadczenia medyczne (Medicover) - po 6 miesiącach pracy;
  • możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w renomowanej, stabilnej firmie;
  • bogaty pakiet socjalny.

Zapraszamy pracowników z Ukrainy.
Od cudzoziemców wymaga się komunikacji w języku polskim.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Wropak sp. z o.o. zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

W przypadku chęci udziału również w przyszłych rekrutacjach Wropak sp. z o.o. prosimy umieścić następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych kandydata do pracy w firmie Wropak sp. z o.o.

W związku z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych w związku z Pana/Pani prowadzonym procesem rekrutacyjnym w firmie Wropak sp. z o.o. na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 RODO informujemy, że:

  2. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest:
    • art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przetwarzania danych, których podstawą nie jest usprawiedliwiony interes administratora lub obowiązek prawny, przekazanych pracodawcy na podstawie Pana/Pani zgody w związku z prowadzoną rekrutacją w związku z planowanym zatrudnieniem a także przyszłych rekrutacji jeśli wyraził Pan/Pani na to zgodę;
    • art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu wykonania obowiązków wynikających z prawa;
    • art. 6 ust. 1 lit. f RODO w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora, którym jest w szczególności ustalenie, dochodzenie oraz obrona przed roszczeniami związanym z procesem rekrutacji oraz ew. zarejestrowania wizerunku w przypadku rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzanej w siedzibie Administratora.
  3. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być podmioty następujących kategorii:
    • organy państwowe w celu wykonania ciążących na administratorze obowiązków;
    • podmioty świadczące usługi pocztowe;
    • podmioty obsługującym i serwisującym firmowe systemy teleinformatyczne (dostawy usług IT, rozwiązań chmurowych, serwis monitoringu wizyjnego);
    • podmioty świadczące usługi z zakresu rekrutacji, pomocy prawnej, kadrowej;
    • podmioty świadczące usługi z zakresu rekrutacji, pomocy prawnej, kadrowej, księgowości, podatków oraz innych usług umożliwiających prowadzenie działalności.
  4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego związanego z procesem zatrudnienia, a także przez okres 2 miesięcy od jego zakończenia, chyba że wystąpią usprawiedliwione okoliczności ze względu na interes administratora do przedłużenia ww. terminu. W przypadku wyrażenia zgody na wzięcie udziału w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane do czasu wycofania zgody.
  5. Przysługują Panu/Pani w sytuacjach wskazanych w przepisach następujące prawa:
    • prawo dostępu do danych;
    • prawo żądania ich sprostowania;
    • prawo do usunięcia danych;
    • prawo do ograniczenia przetwarzania;
    • prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych z Pana/Pani szczególną sytuacją zgodnie z art. 21 RODO.