Kontakt

  • ikona kursorWROPAK

    ul. Graniczna 20, 54-530 Wrocław, Polska

  • ikona chmurkaSEKRETARIAT

    tel. 71 34 90 500 fax. 71 34 90 520
    e-mail. biuro@wropak.pl

WIĘCEJ

Drukarnia etykiet samoprzylepnych w technologii fleksograficznej i cyfrowej działająca we Wrocławiu od 1999 roku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Logistyk - Magazynier
Wrocław

Obowiązki

  • Przyjmowanie wyrobów gotowych z działu produkcji na magazyn
  • Przyjmowanie dostaw surowca
  • Wydawanie surowca na produkcję
  • Kontrola dostaw oraz zwrotów surowca
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Przygotowanie wyrobów do wysyłek kurierskich
  • Realizacja bieżących dostaw towarów do Klientów na odległość do 30 km od siedziby firmy
  • Nadzór nad infrastrukturą budynku

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Zdolności manualne oraz zdolność do szybkiej nauki
  • Doświadczenie w pracy w środowisku zarządzanym zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 14001
  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Uprawnienia SEP

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kategorii B od min. 2 lat.
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5 t
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat), po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, świadczenia medyczne (Medicover)
  • Możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w renomowanej stabilnej firmie
  • Bogaty pakiet socjalny

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna 20

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj bądź składać bezpośrednio w sekretariacie naszej firmy w godz. od 8:00 do 16:00.
Zachęcamy również do skorzystania z naszego wniosku o przyjęcie do pracy dostępnego na naszym profilu pod adresem https://www.gowork.pl/files/promo/wropak/wropak_praca.pdf

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."